Remyos na Facebooku
ilustrace
ramecek

Rehabilitace

V našem centru firmy Remyos nabízíme všechny dostupné rehabilitační metody kromě vodoléčby. Mezi základní kameny naší práce patří ošetření klientů prostřednictvím metod manuální terapie s dopomocí řady speciálních metod.

Krása a zdraví

Hlavní pracovní náplní této sekce je nabídka placených služeb, tj. služeb, které nejsou hrazeny pojišťovnami.

Litujeme, ale Vámi požadovaná stránka neexistuje.

Nedávno jsme měnili strukturu našeho webu a je možné, že se změnil název Vaší oblíbené stránky.

Zkuste prosím naší hlavní stránku Remyos a nebo navštivte mapu stránek (sitemap).

Aktuality

HLEDÁME FYZIOTERAPEUTA

Chceš se stát součástí našeho týmu? Máš vzdělání v oboru? Kontaktuj nás pro bližší informace na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonu 776 545 313.

PROVOZ OD KVĚTNA

Od května bude provoz našeho centra již s minimálním omezením, bude prodloužena provozní doba. Pondělí až čtvrtek bude otevřeno do 6:30 do min. 17 hod. a v pátek 6:30 - 15:30 hod. Nadále budou dodržována intenzivnější hygienická opatření a omezení počtu klientů na magnetoterapii a elektroléčbě. Pacienti, kteří měli přerušenou terapii, ať kontaktují naši recepci.

Provoz solária bude v souladu s nařízením vlády obnoven 11.5.

BTL EMSELLA

BTL Emsella využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole  ke stimulaci hlubokých svalů celého pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

Během jediné terapie BTL EMSELLA  dochází k tisícům supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je extrémně důležité v reedukaci svalů u inkontinentních pacientů.

Terapie probíhá v oblečení. Součástí léčebného bloku je konzultace s lékařem či fyzioterapeutem. Pro bližší informace kontaktujte naši recepci

© Copyright 2020 - Remyos s.r.o., Remyos REA, s.r.o., All rights Reserved
Created by Tom Vild a Jindřich Ekart